Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Pár kérdés ps3-ról? (Lehet...

Pár kérdés ps3-ról? (Lehet most szeretnék venni ezért)

Figyelt kérdés

Megéri használtan venni? hol? És ha így veszek melyik szériáknál jöhet elő a sárgaled?

Van magyar menü vagy ha nincs magyar leírás (akár neten is)

Megéri ps+-ra előfizetni ha csak ps3-at szeretnék?

Hol lehet nem borzasztó összegekért játékokat venni?(ezért gondoltam a ps+-ra)

Fognak még megjelleni játékok rá?(ps4 miatt)

Hány gigás winchestert érdemes bele venni?

Egyszerű kezelni meg lehet tanulni nem túl profi angol tudással?(csak mert nem akarom hogy drágán megveszem aztán nem tudom használni)

Egyenlőre ennyi!

Válaszotokat előre is köszönöm!



2013. aug. 31. 13:43
 1/4 TaKy99 ***** válasza:

Megéri használtat venni. mindegy hol veszed, vétel elött teszteld egy fél órát, nézd meg, melegszik-e. ha boltban veszed, akkor meg kérj rá legalább egy hónap garanciát.

Sárga led hibára a FAT típus hajlamos.

Magyar menü nincs. a neten a "kézikönyv ps3" kulcs szavakra keresve találsz magyar leírást. de javasolt a google fordító használata.

a ps+ ra szerintem érdemes. (nekem bevált) de ebben vannak ellenvélemények is. de van 3 hónapos előfizu teszteld le.

Játékot olcsón nem fogsz kapni sehol. azt tudod csinálni, hogy eleve használtan veszed, és ha kijátszottad eladod pár ezer bukóval.

még kb. 2-3 évig jelennek meg új játékok.

új merevlemezt akkor érdemes bele venni, ha ps+ előfizeted, hogy legyen hova letölteni. olyan 500-1000 MB körül. Ha lemezen veszed a játékokat elêg a 160 is.

maga a ps egyszerű angol menüvel rendelkezik. irtam már korábban: google fordító.

gondod inkább a sok szöveges kalandjátékoknál lehet. azokhoz érdemes angolul tanulni.

2013. szept. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A PS+-ban nem értek egyet az előttem szólóval, nekem nem vált be annyira, bár igaz, hogy nem is annyira vagyok tisztában az előnyeivel :)


A többiben teljesen igazat adok, ha nem akarsz multizni, ajánlom a flashelést, (néhány ezer Ft) és akkor tört játékokkal is tudsz rajta játszani. Használt játék vételekor vedd figyelembe, hogy multizni azon se tudsz, csak ha újonnan veszed meg.

2013. szept. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TaKy99 ***** válasza:

PS+:D

Mint írtam ebben vannak ellenvélemények :)

Ha nem lennél tisztában vele, ez segíthet:

[link]


Nekem már az automatikus frissítés sokat számít. Beállítottam, hogy hajnalban kapcsoljon be és frissítsen.

Így nem kell végigvárni egy játék patch, vagy system update letöltését, telepítését (Ami nálam a csodás (T-s) nettel , ha minden a legjobb akkor is max 6Mib/s (Még jó, hogy a legkisebb csomagra: 10-esre fizettem elő.) Na ezt nem kell végigvárni.

Mondjuk, csak ezért nem éri meg, de ha melléteszem az ingyenes játékokat, pl. ami most van: (Assassin’s Creed III; The Jak and Daxter Trilogy; Stealth Inc: A Clone in the Dark; Uncharted 3; Maffia II; PayDay; LittleBigPlanet Kartinf)

Na, hát ezeket is figyelembe véve már SZVSZ megéri, de nem akarok senkit rábeszélni, hisz a Sony nem fizet nekem ezért semmit :)

2013. szept. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még érdekel, nekem van 320gb-os, fekete, kb egy éve vettem újonnan, tökéletes állapotban van, egy karc sincs rajta, csomagolással és összes gyári kiegészítőjével, kedvező áron. Plusz még vannak hozzá dolgok, szóval ha érdekel, akkor megírom neked azokat. Van sok eladó játékom is áron alul. Én csak azért szeretném eladni, mert be szeretnék majd fektetni PS4 konzolba, és addig össze szeretném gyűjteni rá a pénzt.
2013. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!