Milyen psp-t ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Psp-t szeretnék venni. Elgondolkodtam a Psp 3004-en és a Psp Go-n , de rengeteg fajta van, ezért teljes mértékben Rátok hagyatkozom. 40 000 ft alatti árkategória érdekelne vagy használtan ha van Nektek vagy ismerőseiteknek. Amennyiben használt van, légyszíves írjátok le a fajtáját, tulajdonságait ( vagy linkeljétek be a tulajdonságait ) és mindenképpen küldjetek róla eredeti fényképet. Privátba vagy e-mail: szer@citromail.hu

2013. aug. 31. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 3004 van (és neked is ezt ajánlom), öcsémnek e1004 ami egy fos. Annyira kopogós műanyag, hogy szörnyű és wifi sincs benne. Go-t meg azért nem ajánlom mert kisebb a kijelző, semmi extrát nem tud, a nagy markúaknak (nekem) meg kifejezetten kényelmetlen.


20-25k körül vatera/apród/jófogáson találhatsz flashelt vagy anélküli verziót teljesen jó állapotban. Újat már csak azért sem vennék mert amint kibontod már 5000-et veszít az értékéből.

2013. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 1000-es [1.modell fat] psp van 6-7 éve hogy megvan de semmi bajom nem volt vele eddig...


De én is a 3000-es psp-ket ajánlom neked annak a legjobb a kijelzője de ezeket mamár csak használtan veheted [shoppokba csak szar e1000-van]


Szerintem is max csak 20-25ezret adj rá többet nem igen érnek...[ha eredeti játékot ad hozzá az is feles mert gondolom flasheltetnéd...]

2013. szept. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!