Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ez egy a mobiltelefonomból...

Ez egy a mobiltelefonomból kiinduló probléma és kellene egy kis segítség mert nem tudom hogy mi a probléma? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval van egy Alcatel One Touch 995-ös készülékem amin (szerintem) a Jack bemenet mehetett tönkre mert úgy érzékeli mintha a füles folyamatosan be lenne dugva mikor nincsen akkor is és ha a fülest be is dugom akkor csak a bal oldala szól és recseg ropog meg kattog... emiatt ugye se zenét nem tudok hallgatni se telefonálni ami azért nagy probléma... DE! ami a leginkább kiverte nálam a biztosítékot, hogy az eredetileg jó fülest is szétverte mert annak is csak a bal fele szól a jobb alig tök mind1 mire kötöm rá... és megnéztem nem forrasztási hiba mert az rendben van. Ami még hab a tortán az az... hogy azzal a fülessel aztán az IPodo-om on hallgattam zenét aminek aztán most ugyan ez a hardeveres hibája van ha bár ott csak "annyi" a baj hogy ha a fülest bedugom (vagy akármi stereot) akkor csak a bal oldal szól a hangszóró tökéletesen működik... (IPod 4th Gen). Nem tudom mi lehet a baj légyszi segítsetek mert nagyon sürgős/fontos lenne!

2013. szept. 1. 10:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!