Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért ad hangjelzést a PS3...

Miért ad hangjelzést a PS3 egy idő után?

Figyelt kérdés
Nem mindig van így, 1 hét alatt kb 2szer volt, már 3-4 órája játszok, és egy pittyenés vagy valami hallatszik, de nem történik semmi, nem fagy le meg semmi, na de 2 év alatt az xboxom egyszer sem csinált semmi ilyet... továbbá néha mintha kattanás lenne hallható, és nem tudom, hogy most a polc, vagy a PS3, mert amíg csak xbox volt addig nem voltak ilyen hangok :D De mondom, nem fagy le meg semmi, csak hát akkor is elég bizarr

2013. szept. 1. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fagy le meg ilyenek akkor hol a gond?
2013. szept. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott általában megijedek hogy "mi a g*ci volt ez?"


Sztem bluray olvasó adja ki ezt a hangot, de hogy miért...

2013. szept. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy meg fog halni benne valami egyébként nálam az Xbox-nál sem volt soha ilyen gond.
2013. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahahahahaha XD micsoda xboxfan válasz XD "megfog halni benne valami" nem fog meghalni semmi max a boxod idő után xD
2013. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nem fagy le, és gond sincsen, de hát na azért mégis egy embernek felkelti az érdeklődését, hogy miért csinál olyat egy dolog, amit elvileg nem kellene :D
2013. szept. 2. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:

5 éve nem halt meg egyszer sem az Xbox-om mai napig 10-12 órákat tolom a Skyrim Legendary Edition-el te PS kutya!

Az meg ne is zavarjon hogy 12 évig PS gépeim voltak.

2013. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!