Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen FEJhallgatót ajánlanáto...

Milyen FEJhallgatót ajánlanátok? Kritériumokat lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Legtöbbet egy iPhone 4S készülékről hallgatnám, de természetesen, ha lényeges különbség van, akkor vennék egy jobb minőségű hangkártyát az élményért!

Fontos, hogy úgy szóljon akár egy akusztikus dalnál, akár egy elektromos zenénél, mintha koncerten lennék. Ezen kívül legyen olyan basszusa, hogy remegjek bele, érezzem, hogy ilyen a világon nincs. A keret rá 35-60e Ft.


Eddig ezeket néztem:

BEYERDYNAMIC DT 880

BEYERDYNAMIC DT 770 PRO

AUDIO-TECHNICA ATH-M50

AKG K240 STUDIO

SENNHEISER HD650(ez drágább mint a keret)


Ezeket még régebben állítottam össze, így kérlek javasoljatok nekem megfelelőeket! (Skullcandy, dr dre beats és társai KIZÁRVA) Előre is köszönöm



2013. szept. 3. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
2013. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!