Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 1.6.2. -es minecraftom van és...

1.6.2. -es minecraftom van és rendkívül béna vagyok. :l nem bírok rájönni, hogy kell felülni a lóra. Azt vágom hogy LSHIFT de ez mit jelent hallottam róla minden félét. Hogy kell? ,

Figyelt kérdés
Lap-topon lehet egyáltalán lovagolni?légyszi magyarázzátok el mit kell csinálnom!

2013. szept. 5. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jártad minecraftban , de az LSHIFT az azt jelenti hogy Left SHIFT.Tehát a baloldali shift billentyű (egy ilyen kis ház szerű van rajta)
2013. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösszi de azt már próbáltamés sajna nem megy. de azért ment a zöld kéz :)
2013. szept. 5. 19:14
 3/7 St. Smurfy válasza:
A lovat először is be kell idomítani. Ezt úgy tudod megtenni, hogy párszor jobb klikkel rákattintasz. Ekkor felülsz rá, de pár pillanat múlva ledob. Ezt addig ismétled amíg meg nem jelennek kis szívecskék vagy vmi ilyesmik. Ekkor már beidomítottad és nincs más hátra, mint hogy nyerget tegyél rá (saddle) és mehet is a lovaglás.
2013. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 St. Smurfy válasza:
Hja és laptopon lehet lovagolni, csak nem ajánlott, mert hamar össze tud törni. Meg hát ha be van kapcsolva akkor még meleg is és megsüti a lábad közét ;)
2013. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Igen az előző válaszadó jól mondta csak jobb klikkelned kell a lóra és rajta vagy, de csak akkor tudsz ráülni, ha nincs az ember kezébe semmilyen block. Majd ha betörted a lovat megjelenek a szivecskék, ez azt jelenti, hogy . Nyerget pedig úgy kell rátenni, hogy mikor rajta ülsz a betört lovon akkor megnyomod az "E" betűt és ráadod a nyerget. És az LSHIF-tel pedig le lehet szállni a lóról.

Egyes Snapshot-okban van külön lónak nyereg, de ha nincs, akkor a malac nyerget is rá lehet adni.


Remélem tudtam segíteni :)

Ha bármilyen kérdésed van írj privátba, ha tudok segítek ((:

2013. szept. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi nektek ment mindegyikőtöknek a zöld kéz ;D
2013. szept. 7. 20:36
 7/7 A kérdező kommentje:
NEM BÍROK LESZÁLLNI alóról !!!!!!!!!! :)
2013. szept. 7. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!