Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3 hiba, nincs kép. Miért...

Ps3 hiba, nincs kép. Miért van ez és van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Bekötöm a ps3at és egyáltalán nincs kép. Mikor bekapcsolom egy pillanatra villan a képernyő de sötétség jön utána. Már próbàlkoztam az 5-6mp-s ujrainditasaal,hdmi kabellel is rakotottem de semmi. Regebben annyira mukodott,hogy bekapcsoltam behozta a menut es onnan befagyott a kep de most meg annyi sem. A hazban levo osszes tvre rakotottem,4db av mult out kabelt probaltam de semmi..valami otlet?

2013. szept. 5. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerviz.
2013. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TaKy99 ***** válasza:
Szerviz elött egy video resetet azért próbálj meg. Kikapcs, majd a bekapcsoló gombot hosszan nyomni, amíg kettőt csippan. Ha, így sem jó, akkor szerviz.
2013. szept. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!