Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen notebookot vásároljak?

Milyen notebookot vásároljak?

Figyelt kérdés
A keret 205000 Ft. Előre köszönöm a segítőkész válaszokat!

2013. szept. 6. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad le, hogy mire is kell a noti, az ACER-t javasolom a háztól-házig garanciával(amelyik kijön 205-ből).
2013. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért nem írtam le, mert egy kepszerkesztő programot szeretnék rajta futtatni (PS), ez lenne a fő cél. Mivel ez szinte minden új gépen elfut ezért úgy gondoltam, hogy ebben az árkategóriában a legerősebb gépet. Nem tudom melyik az, mert gondolom ezen a kereten belül az egyik márka erősebbre van építve a másik meg ugyan annyiért gyengébb. Nem értek a processzorokhoz és videokártyákhoz, ha tud valaki esetleg konkrét linket küldeni az jó lenne.
2013. szept. 7. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez: [link]
2013. szept. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

205000-ig ezek a legjobbak, amiket találtam:


[link]

2013. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönet az eddigi válaszokért! Azt kifelejtettem, pedig fontos, hogy 15,6" lenne optimális.
2013. szept. 7. 12:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor ez:

[link]

2013. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt azért hozzáteszem, hogy szerintem ezek a nagy teljesítményű notik messze nem érik meg az árukat, nagyon korlátozottan lehet őket bővíteni, és ha meghibásodnak, akkor javíthatatlanok a nagyfokú integráltság miatt. Elhiszem, hogy kényelmes egy hordozható géppel dolgozni, de a PS amúgy sem az a progi, amit csak úgy utazás közben használgat az ember, ahhoz le kell ülni rendesen és oda kell figyelni. Ennyi pénzért olyan asztali gépet kapsz, ami egy ilyen árú notit porig aláz, mégis könnyen javítható.
2013. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp laptopra van szükségem. a PS-t nem "menet közben" fogom használni, de muszáj, hogy mobil legyen a PC-m. Köszönöm a segítséget!
2013. szept. 8. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!