Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tabletet ajánlanátok...

Milyen tabletet ajánlanátok 40e forintig?

Figyelt kérdés
Játékra kellene!Tudom, hogy ennyiért nem nagyon van játékra,de ennyit tudok rászánni!Ja meg legyen legalább HD kijelzője (1280x800)!Igazság szerint Nexus 7-et vennék a Tegra 3 miatt, de az meg meg mindig drága (fogalmam sincs, hogy miért:-?)Amit néztem meg az a WayteQ xTAB-70qci, de azt írták, hogy játékra nem a legjobb!Előre is koszi a válaszokat!

2013. szept. 7. 15:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy inkább ConCorde Tab SPEED?
2013. szept. 7. 15:30
 2/7 anonim ***** válasza:
55000 ft a 16 gigás verzió, ami szerintem nem annyira drága főleg akkor ha megvárod a következő nexust, mert akkor le fog menni a réginek az ára.Nexus héten alul ne vegyél tabletet játékra.
2013. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a nexus 7-ből a 8 gb-s Refurbish most 48k.
2013. szept. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Asus memo pad hd7 most 49
2013. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A MeMo Pad HD 7-et is néztem csak azt írták több helyen is hogy elég gyenge a processzor/grafikus processzor, inkább a Nexus 7-et ajánlották a Tegra 3 miatt!
2013. szept. 9. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem memom van semmi baj nincs vele teljesen meg vagyok vele elégedve.....de ugye függ kinek mire kell...
2013. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát a nexus 7 se penge (pláne játékok terén) kevésbé támogatott a cucc. lg 4x hd telón is tegra 3 van és sok játék szaggatós,grafikai bugos rajta(mondjuk a primitív 2d-s játékok tuti nem :D)
2013. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!