Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ma vettünk egy 39 colos led...

Ma vettünk egy 39 colos led tvt ezt rá tudom tenni a laptopomra valahogy?

Figyelt kérdés

2013. szept. 7. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja
2013. szept. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok,de mivel csatlakoztassam?Szerintem ilyen csatlakozót nem kaptam hozzá.
2013. szept. 7. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Hdmi vel simán megoldható
2013. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A laptopon kell hogy legyen monitor kimenet csatlakozó,illetve a tv-n van monitor csatlakozás.(a vásárolandó kábel VGA).Még a hangot is el kell juttatnod a tv-be,erre a laptop valamilyen hangkimenetről kell a jelet eljuttatni a tv valamilyen hang bemenetére.Ha helyes a feltevésem ez samsung tv,amin van piros-fehér sztereó hang bemenet.Ha máshogy nem lehetséges,akkor a sz.mítógép fülhalgató csatlakozásából kell jack/apa-rca/apa kábellel megoldani a hangot.

Ha a laptopodon van HDMI csatlakozás akkor viszont elegendő egy HDMI kábel vásárlása.

2013. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A tv JVC.
2013. szept. 7. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!