Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TV-nézéshez is használhatóak...

TV-nézéshez is használhatóak az 5.1-es házimozi hangszórói?

Figyelt kérdés

Van egy LG LW659S TV-m. Néztem, hogy veszek hozzá használtan egy házimozi rendszert. Egész olcsón voltak már.


3 dologra használom a TV-m:


1. TV-nézés (koax)

2. Filmek Pendrive-ról (USB)

3. Xbox 360 (HDMI)


A kérdésem, hogy ha veszek egy házimozit, akkor akkor annak a hangszóróit, meg az egész hangélményt tudom használni ezekhez a dolgokhoz? (Jó tudom a TV adásnál 1-2 adónak van csak 5.1 és az is szar, de legalább ne a TV beépített hangszórói szóljanak)


És ez hogy oldható meg, mert ugye mindhárom esetben a hang a TV-be megy, és nem halad át a házimozi erősítőjén.

Ha meg jack-kel rádugom a házimozit a TV-re, az nem tudja az 5.1-et.



2013. szept. 10. 22:13
 1/1 belapus ***** válasza:

Nekem egy LG 5.1-esem van, és az első két pont nálam működik.Optikai kábellel van csatakoztatva a tévéhez.Van egy HT SPK feliratú gomb, amelyet megnyomva a házimozi hangszóróin is hallatszik a hang.

A használati útmutató 15. oldalán láthatod:


[link]

2013. szept. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!