Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért laggolnak a régi játékok...

Miért laggolnak a régi játékok is ezen a laptopon?

Figyelt kérdés

Vettem egy vadiúj laptopot,fel lett rakva rá a Windows 7 64 bitet rendszer.Játszok az NFS Carbonnal meg az Euro Truck Simulatorral és mindkettő bele-bele laggol pedig ezeknek simán kellene futniuk.

Adatok:


CPU: AMD A8-4500M 1.9 GHZ

Memória: 4 GB

HDD: 500 GB

Videókártyák: AMD Radeon Dual Graphics(Radeon HD 7640G + 7670M 1 GB

Tudom hogy az újabb játékokat csak mediumon vagy lowon viszi,de ezeknek akadásmentesen kéne futniuk,mit lehet ilyenkor csinálni?Vettem már le a grafikát,akkor is laggol kicsit.

TUDOM HOGY NEM JÁTÉKRA VALÓ A LAPTOP DE HA MÁR VAN AKKOR JÁTSZANÉK IS RAJTA NÉHA!



2013. szept. 11. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor volt a win újra telepítve?
2013. szept. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most volt ahogy megkaptam rá egy hétre felrakták,4 napja használom
2013. szept. 11. 09:11
 3/10 Stewwx válasza:
Mert az integrált videókártya kevés hozzá...
2013. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ha csak a dedikáltat használnám?
2013. szept. 11. 09:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, az a baj sajnos hogy ez egy integrált videókártya, azok pedig nem játékra valók. Vannak jobb, és rosszabb int. videókártyák. A tied egy közepes típus. Ne várj tőle sokat.
2013. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De van dedikált is benne egy RADEON HD 7670M
2013. szept. 29. 13:14
 7/10 papagenou ***** válasza:

"De van dedikált is benne egy RADEON HD 7670M"

Aminek persze gond nélkül kellene vinnie max beállítások mellett is a carbont... hm

amit azt illeti sok régebbi játékkal van baj 64bites rendszer alatt - nem tudom miért, nem néztem utána, de így van - megpróbálnék a helyedben egy új de alacsony igényű játékot, ahhoz mit szól a gép -> pl ezt: Adams Venture 3: Revelations.

Ha ez sem megy rendesen - sem hasonlók - ellenőrizném a drivereket és megbizonyosodnék róla, hogy játék közben csak a 7670m menjen, mert a régi játékok meg főleg allergiásak lehetnek a Dualra.

2013. nov. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos mindenféle játéko laggol,melyik jobban,melyik csak néha.Nem tudom mi lehet a baj :/
2013. nov. 14. 14:57
 9/10 papagenou ***** válasza:
ismét mondanám, hogy szedd le a francba a 64bites rendszert és tegyél helyette 32est, a 4gb ram miatt úgysem fontos a 64 (ugyan a 32bites csak 4gigát ismer fel, de mivel nincs több...) és tedd fel a legfrissebb drivereket, valamint az ATICatalystban kapcsold ki a dual módot (először ezt tedd meg ha még nem tetted)
2013. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De frissítettem a drivereket és most a Catalystban még a dual mód sincs meg,csak ez: Wi-fi radio on-off
2013. nov. 23. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!