Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3-ról külön HDMI...

Playstation 3-ról külön HDMI és Audio jel kivezetése megoldható?

Figyelt kérdés

Mostanában tervezetm egy PS3 vásárlását, amit egy monitorra tervezek rákötni. Eddig nem is lenne problémám, hiszen HDMI kábellel meg tudom oldani a dolgot. A bajom csak az, hogy a monitor beépített hangszórói nem éppen a legjobbak, külső hangfalakat akarok használni. Hogyan tudnám rákötni a PS3-at a HDMI mellett külső hangfalakra?

A monitoromon mondjuk van SPDIF kimenet, ami ha jól tudom digitális hang kimenet talán, de azt az RCA-s csatlakozós erősítőmre szerintem nem tudom majd rákötni...

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. szept. 13. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A ps3 dobozában találni fogsz egy rca káblet. Ezt bedugod a gépbe és oda alakítod ahova szeretnéd. Nekem jackra van átfordítva, az megy a pc-s hangfalba.

A Ps3 menüjében be tudod állítani, hogy a kép menjen a HDMI-n a hang meg az RCA-n...

2013. szept. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

(#1 vagyok)még annyi, hogy ilyen RCA kábel van a dobozban:

[link]

2013. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!