15ért megéri a Razer Mamba?

Figyelt kérdés
Találtam neten egyet, kifogástalan állapotban van. Használt persze, de megéri szerintetek?
2013. szept. 15. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

A Razer Mamba egy tökéletes egér.

Bővebben itt olvashatsz róla: [link]

Ha jól tudom újonnan az ára ilyen 30ezer ft körül mozog szóval 15ezer nagyon jó ár, de azért a használt műszaki cuccokat (főleg ha kifogástalannak írják) érdemes fenntartásokkal kezelni. Én inkább akkor megvenném újonnan 30ezerért mert tudom, hogy akkor az az egér csak az enyém és én használtam először. Pár hónap spórolást megérne. Ha biztos vagy benne, hogy az állapota kifogástalan és jó akkor vedd meg rosszul nem jársz vele, de a használt cuccokkal érdemes vigyázni.

2013. okt. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.. :D

Mikor kiírtam a kérdést, másnap meg is vettem tőle az egeret, szóval azóta használom. Amúgy ez 2011-es, ami 5600dpi-s csak, de nekem bőven elég, mert az előző egerem 1000dpi-s volt. :D

Amúgy semmi gond nincs vele. Volt róla kép is, és tényleg azt adta, amit írt, szóval minden kiegészítőt, papírt, stb-t. :)

2013. okt. 28. 07:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor jó! :)
2013. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!