Xbox 360 FSD3-nal a System Link gomb szurke es nem reagal semmire miert?

Figyelt kérdés

Googleztam egesz nap de nem talaltam valaszt a kerdesemre,remelem istt fogok.Szoval UPNP status:pass

Data port:pass

Broadcastport:pass

minden pass csak nem tudok a system link gomra kattintani.Lecci segitsetek



2013. szept. 15. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem minden játékban van system link!
2013. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom.Hanem az FSD-be menube van olyan hogy system link ami nekem van csak szurke.Allitolag onnan tudok menni a jatek szobakba.
2013. szept. 16. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz rámenni,ha a játékban van system link.
2013. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rgh-s boxon akarok online jatszani pl.borderlands,diablo 3 ezekbe van system link.De ahoz h tudjak ezeket jatszani online a boxon is aktivnak kell lennie a system link gombnak.
2013. szept. 17. 10:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha letölti automatikusan a boritókat akkor jó a netkapcsolatod. Innentől fogva ha olyan játékot töltesz le amiben van system link akkor aktiv lesz az a menüpont is.
2013. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Boritokat leszedi idojaras megy.de pont ez a problemam h nem megy a system link menupont es nem tudok rajoni hogy miert.
2013. szept. 19. 01:25
 7/9 A kérdező kommentje:
2013. szept. 20. 02:03
 8/9 A kérdező kommentje:
Megoldottam.:D Most az a bajom hogy nem szedi a TU-tet :)
2013. szept. 21. 01:49
 9/9 anonim válasza:
Helló! Leírnád nekem hogy csináltad meg mert nekem is ez a problémám (szürke system link gomb). Válaszodat előre is kösz!
2013. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!