Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Rgh vagy flash és megéri-e és...

Rgh vagy flash és megéri-e és mi a különbség a kettő között?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos xbox360 250gb slimem van még rá 1 év garancia és februárig live na szóval arra gondoltam hogy flashelem vagy rghz-tatom csak nem tudom hogy megéri-e és hogy melyik éri meg jobban az rgh vagy a flash? és hogy mi a különbség az rgh és a flash között multi nem fontos csak a split/screen működjön de az nem függ a flashtől gondolom és hogy az rgh az magyar nyelvű ha jól tudom? és hogy egy linket hogy hol lehet rgh vagy flashelni és hogy utánna hogy írjam ki dvd-re a játékokat majd hogy vigye a box?
2013. szept. 15. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Multiról tegyél le, bármelyiket is választod, de olvastam, hogy nem gond.


A flash csak a dvd firmware-jét írja felül egy módosítottal, hogy ne ellenőrizze a játék eredetiségét. Csak dvd-ről olvassa a játékokat, azt is úgy, ha kiírás előtt átfuttatod az iso-t abgx360-on, hogy rendben van-e. Csakis a játék "tökéletes másolatát" olvassa be. XGD3-mas játékokat okosított íróval kell kiírni, ez is egy hátrány a flash-nél.


Az RGH-nál chip-et cineznek az xbox alaplapjára, hogy átverjék a processzort, így az sem ellenőrzni az eredetiséget. Beolvas bármilyen játékot, rámásolhatod a HDD-re, vagy stick-ről játszol. Nem kell duplarégetű dvd-ket venni. GOD formában a legelterjettebb RGH-ra játékot tenni. Módosított játékot is beolvas.

2013. szept. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben dual boot (RGH)! Az annyit jelent hogy tudsz rajta multizni eredeti játékokkal természetesen, és átkapcsolhatsz RGH ott meg tört játékokkal.
2013. szept. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!