Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tabletet válasszam?...

Melyik tabletet válasszam? Google Nexus 7 (II), Acer Iconia A1 vagy WayteQ xTAB-100 QCR?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni? Igazából nekem a nagy kijelző fontos és hogy sok feladatot tudjon egyszerre ellátni. Ezek közül a WayteQ a legjobban kiszemelt, utána az Acer és végül a Nexus a mérete miatt. A Nexust és a WayteQ-t 50.000 forintért tudnám elhozni, az Acert 40.000-ért. Az Acer is nagyon tetszik, de kevésnek tűnik a RAM-ja (mennyire elég 1 GB?). A WayteQ-ban az zavar, hogy Rockchip processzora van és nincs benne GPS. A Nexusban egyedül a mérete zavar, viszont tudom, hogy ez a legjobb. Az Acer meg olcsó, és az árához képest sokat tud. Melyiket vennétek ezek közül?

2013. szept. 16. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Nexus egyértelműen a legjobb, tableteknél sokkal praktikusabb és hordozhatóbb is a 7"-es méret.
2013. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az a legjobb, de kicsi. A többi miért nem jó?
2013. szept. 17. 16:35
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, sorrendben kb. így, ahogy írtad, első a nexus II, második az Acer, harmadik a Wayteq.

Nem egy Ippo vagy Nextway tabletet akarsz megvenni, hogy ne lenne számtalan véleménnyel tele a net. Keress a márkákra, keress teszteket, véleményeket, az én véleményem szintén az, hogy inkább kisebb átmérő, de a nexus 7 II.

2013. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként ha nekem is tudsz ennyiért nexus 7 II-t, akkor szólj, ez korrekt ár. :)
2013. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az áfát visszaadja a cég, ahol dolgozom, mivel munkaeszköz, ezért ilyen olcsó.
2013. szept. 17. 20:03
 6/15 anonim ***** válasza:

:) Erős volt a gyanúm, hogy erről van szó.

Tényleg azt javaslom, hogy olvass át pár tesztet, felhasználói véleményt a kérdéses tabletekről, leírhatnám én is azt ami azokban van, de nyilvánvalóan az sokkal szakmaibb, mint amit én itt gyors össze tudnék írni róluk. Mivel hajlasz a nagyobb képernyő felé, így különösen ajánlanám, hogy a Wayteq-et járd körbe rendesen, mert vannak gondok azzal a tablettel!

2013. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. szept. 18. 20:19
 8/15 A kérdező kommentje:
Vagy várjam meg a Retinás iPad minit?
2013. szept. 18. 20:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt inkább ne...
2013. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. szept. 19. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!