Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy táblagépet...

Mogyiscsoki kérdése:

Szeretnék venni egy táblagépet nem nagyon értek hozzá apple-re nincs pénzem milyeneket ajánltok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Megválaszolhatatlan, amíg nem tudni mire akarod használni és mennyit szánsz rá.

Általában: már jó a 2 magos 1GHZ-es, 1GB rammal.

Aztán lehetnek további kikötések, de azt én nem tudom...

25000-90000...

2013. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretném a legfullosabbat főleg netezésre(videónézés) játékra e-mailek megnézni
2013. szept. 17. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:

A játék mindig necces, PC-n is.. Nagyok a hardverrel szemben támasztott különbségek.

A,it elóször írtam, jó lesz, kb. 40-ért simán kapsz ilyet, lehet 35-be is belefér.

Azért nem árt nézni az akkut, 3800 célszerű alhangon, de a kijelző sem mindegy.

Persze nagyobb igények többe kerülnek, de lehet kompromisszumot kötni.

2013. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nexus 7 alá nem adnám. Ha beéred a kicsit gyengébbel, akkor jó a 2012-es, az is elég erős, minden játék elmegy rajta (bár a Tegra 3-at pár Gameloft-os játék nem szereti), netezés tökéletes rajta, stb. Ha kicsit komolyabbat akarsz, de drágábbat is, akkor a 2013-as Nexus 7. Természetesen sokkal erősebb, ami 2013-ban mindegy, mert az előző is elég erős még, de mondjuk a régi jövőre már lehet kicsit elavult lesz (amúgy nem, még 2 évig simán bírni fogja mindenféle gond nélkül a játékokat is), addig az új jobban bírja még mondjuk 2-3 évig is. Illetve a kijelzője milliószor jobb, a hangszórója is, aksija is, mindene, csak drágább is. A régi is jó, ha 50k-nál nem akarsz többet költeni.
2013. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!