Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox vezeték nélküli joystick...

Xbox vezeték nélküli joystick kábel?

Figyelt kérdés
Vezeték nélküli XBox360-as kontrollerhez lehet venni vezetéket? Tehát vezetékessé tudom varázsolni valamilyen úton-módon? Előre is köszönöm! :)
2013. szept. 19. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Igazából mi a célod vele? Mert létezik ilyen Play And Charge kit, az egyiket vége megy a controllerbe a másik a boxba, és játék közbe is tölti az aksit. Ettől még nem azon fog kommunikálni a gép a játékkal. Tényleg furdal a kíváncsiság mi a célod ezzel? :D
2013. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát,hogy ne kelljen 8 óra játék után cserélni az elemet :P
2013. szept. 19. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
A Play and Charge Kit-et pont erre találták ki.
2013. szept. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
értem! köszi szépen! De gondolom,csak tölthető elemmel működik...!? :D
2013. szept. 19. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:

A kábel arra szolgál hogy az akkumulátort, vagy ha ugy tetszik akkor a kontrollert áram alá helyezi, de ettől még vezeték nélküli technologiát használ. Én ugy oldottam meg, hogy egy régi pc egér kábelét levágtam és a kontroller hátoldalán (ahol az elemek találhatók) azokra a rugokra rátekertem a piros és a fekete kábelt ( + - ) és az usb-t bedugtam a boxba, igy áram alá helyezve a kontrollert!


Figyelem: fontos, hogy ha netán ezt a megoldást választod NEHOGY, ismétlem, NEHOGY RAKJÁL ELEMEKET A KONTROLLERBE, mert azok fél óra után felrobbannak!


Másik dolog: (nálam igy volt) csak a fekete kontroller mükődik, ha ezt a modszert választod, valamiért a fehér (többel is probáltam) nem mükődik, vagyis nem kapcsolodik a boxhoz, csak villog a kontroller.


Ui: én azért ezt használom, mert szerintem lehuzás 6000Ft-ért "egy usb kábelt" venni!

2013. szept. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne bágerolj vagyél egy "Play & Charge Kitt"-et nekem is az van azóta nem kell az elemekkel bíbelődni.
2013. szept. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! A sufni megoldás nem semmi! :D De sajnos fehér a kontrollerem! :)
2013. szept. 20. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nincs elemes szuttyogás, jár hozzá egy tölthető aksi.

2013. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!