Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy konzolt,...

Szeretnék venni egy konzolt, de kipróbáltam egy-két játékot és kifejezetten idegesítő számomra a kontroleres irányítás. Van arra lehetőség, hogy úgy kezelje az ember, mint egy pc-t, azaz egér+billentyűzet?

Figyelt kérdés
2008. júl. 3. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Én is így voltam vele, de 1 hét alatt hozzá lehet szokni, nekem ps2-m van, lehet hozzá egér+billentyűzetet is venni, de szerintem hülyeség.
2008. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nem tudod úgy kezelni, mint a számítógépet, meg kell szokni azt, viszont cserébe nagyobb élményt nyújt.
2008. júl. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Én nekemis hajtépő volt az első hét kontrollerrel de mostmár le nem tenném sokkal jobb számomra mint a bill

[link]

esetleg ezt tudom ajánlani vagy lehet kapni konzolhoz billentyűzetet vagy egeret keress rá.

2008. júl. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mai kontrollereket már direkt a kényelemre tervezik.Meglepően gyorsan hozzá lehet szokni,ne aggódj!Konzolokon legalább nem kell mindenféle telepítési meg hardware-problémákkal sz.rakodni,minőségileg pedíg símán hozzák a PC-szintet!
2008. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
idegesesítő át állni kontrolerre bilentyű után de meg lehet szokni. Votl egy időszakom hogy csak Konzolom volt. Azóta persze lett ujra gépem és van oylan játék amihez pl ps2 kontrolert használok.
2009. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!