Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ANDROID szakértők! Mit csinálj...

ANDROID szakértők! Mit csináljak a tabletemen lévő androiddal? Kinek volt már ilyen? Mit csináltatok? Én Mit csináljak? (LENT)

Figyelt kérdés
Tegnap este kikapcsoltam, minden rendben volt és ma reggel nem kapcsolódik be, csak tölti az android rendszert. Van még rá másfél év garancia az Auchannál de a közel jövőben nem tudok oda bejutni, szerelőhöz meg csak ha nincs más választás akkor szeretném elvinni. LÉGY SZÍVES SEGÍTSETEK. Minden tippet, segítséget köszönök!!!!!

2013. szept. 21. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hard reset megoldja. (Szerintem)
2013. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. (Remélem, megpróbálom.)
2013. szept. 21. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Előbb egy cache törlés a recovery-ben./ezzel még megmarad minden/

Ha az nem segít, akkor factory reset/ez viszont töröl minden programot és beállítást/.

Ha az sem, akkor újra kell rakni a romot, ez esetben inkább szerviz.

2013. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A recovery menü kikapcsolt állapotban, valamelyik hangerő ÉS a bekapcsológomb együttes nyomásával hozható be többnyire.

Előbb a hangerő, aztán a bekapcsoló, legalább 5-10 másodpercig.

2013. szept. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A hard resetben nem kapok menüt akkor mit csináljak? Owermax tabletem van
2013. szept. 21. 13:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Overmaxnál egy fokkal trükkösebb. Először lenyomod a hangerő fel gombot, nyomva tartod, majd lenyomod mellé a bekapcsoló gombot, a kettőt együtt nyomva tartod, ha bekapcsolt, elengeded a bekapcsoló gombot, de a hangerő gombot még tartod pár másodpercig.
2013. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A menüben a hangerő gombokkal tudsz lefelé és felfelé navigálni (érintés itt nem működik). Navigálj a megfelelő menüpontra majd nyomd le röviden a bekapcsoló gombot.
2013. szept. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól mondják az előttem szólok. Nézd meg a neten, hogy a tabletednél hogy kell belépni recovery menübe. Majd ott tolsz egy factory resetet. Ha ez nem oldja meg, akkor a szolgáltató oldalán utána kell nézni, hogy van e rá frissítés, ha igen rá kell pakolni és frissíteni recoveryből. Ja, amúgy a problémád diagnosztikája a következő: A szoftver meghalt. Magyarul, hardveresen valószínűleg semmi baja, csak a szoftver adta fel. Semmi komoly hiba nincs, amig van recovery menü
2013. szept. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget.
2013. okt. 2. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!