Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legjobb 7 colos tablet?

Melyik a legjobb 7 colos tablet?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 14:58
 1/8 vmi03 válasza:
0%
My audio tablet series 7 708M
2013. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző csak viccel vagy hülye, az új Nexus 7, aki mást mond az egyszerűen nem tudja mit beszél (mielőtt valaki azt mondaná, hogy elfogult vagyok: nem, nem vagyok az, de egyszerűen tényleg nincs jobb 7"-es nála).
2013. szept. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vmi03 válasza:
0%
Hülye vagy te ba*zod nexust annyian szidják mint állat
2013. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Réká$h válasza:
Pedig sajnos a 2.-nak van igaza, tényleg jó a nexus, de a legmegbízhatóbb és leggyorsabb a pár hét múlva bemutatásra kerülő ipad mini 2. (mielőtt valaki lekiabálná a hajamat, nem vagyok apple fan)
2013. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3


Mégis ki meg hol? Épp, hogy mindenki isteníti, és nem is véletlen.

De ha már a "mindenki szidjánál" tartunk, a MyAudio egy elég szar márka, na és azt tényleg mindenki szidja. Ráadásul pont a 708QA, mint legjobb 7 colos tablet...ha nem Nexus akkor legalább Concorde-ot vagy valami normális márkát írtál volna.

2013. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vmi03 válasza:
Mst akkor tévhitben éltem egy hónapig???? Micsoda dráma ilyet még Shakespeare se tudna kitalálni😭😭
2013. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Alap hogy a Nexus 7 II

A Google referencia gépe aki fejleszti az androidot!

2013. szept. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy az új Nexus 7.

(Ne hülyéskedjetek már!)

2013. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!