Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék tabletet venni a...

Szeretnék tabletet venni a barátomnak, milyet javasoltok? Hozzáértők véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

24 éves a barátom, tönkrement a laptopja, de azt mondta, inkább asztali gépet szeretne majd, arra gyűjt. Annyi pénzem pont nincs. :D

Azt viszont tudom, hogy egy tabletnek nagyon örülne. Főleg olvasásra használna, esetleg játszana, nem tudom... Szerintetek erre a célra melyik a legmegfelelőbb? Nem szeretnék túl drágát, vagyis szeretnék én, csak csóró vagyok..., de azért ne legyen gagyi sem.


Bocsi a hülye megfogalmazásért, köszönök minden segítséget! :)


2013. szept. 23. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Tab 2 7.0 P3110 Wi-Fi 8GB Tablet PC


[link]


Én tavaly decemberben még 60e-ért vettem, most 39e Ft.


Androidos cuccból ár-érték-használhatóság szempontjából szerintem ez a legjobb választás, sokkal jobban szeretem használni mint a sokkal erősebb hardverrel, de kis képernyővel rendelkező, 130e Ft körüli Samsung Galaxy S4-et.

2013. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a maximum ár, amennyit kiadnál érte? Azért ez sokat segítene a tanácsadásban.
2013. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem ha belefér anyagilag akkor ez lenne a legjobb megoldás:

Asus MeMoPad HD 7 ME173X

[link]

Van olyan erős, mint az első generációs Google Nexus 7 (sokak szerint a tavalyi év legjobb tablete) viszont annál még mindig olcsóbb. Emellett került bele kártyaolvasó, amivel bővíthető a memória akár +32GB-vel. Illetve kapott egy 5Mp-s kamerát is a hátlapra. Én épp a napokban tervezem egy ilyen vásárlását...

2013. szept. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De jó, köszi a segítséget! :))


Második! Ha tudnék árat, írtam volna... Függ attól, hogy kapok-e ösztöndíjat vagy sem, meg még sok egyéb dologtól. :) Mivel nem értek hozzá, ezért hiába mondom, hogy max. 30-at adnék ki érte, mivel ha lesz, amire hozzáértők azt mondják, hogy bár plusz 5 ezer, de sokkal megbízhatóbb, stb., akkor úgyis át fogom gondolni... Ha meg csóró leszek, és csak nagyon gagyira lesz pénzem, akkor még gyűjtögetek. :) A lényeg: a lehető legolcsóbbat és egyben minőségit keresem... olcsón jót, de sztem ezzel mki így van. :)

2013. szept. 23. 10:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább asztalit szeretne, de örülne egy tabletnek? Hát nem mind1 azért. HA olvasásra kell, akkor e-book olvasót nézz, mert annak a kijelzője hosszú távon sem bántja a szemet. Játszani nem jó a tablet, nem arra való.
2013. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Diákként nem várható el tőled, hogy barátodnak tabletet vegyél. Meg egyébként is a csak 20e Ft-os gagyinak nincs értelme, az inkább csak kiszúrás lenne. Pl. ha nekem szüleim annak idején 20e Ft-os Tesco-s biciklit vettek volna, és elvárták volna hogy utána azzal járjak, azt nagyobb kiszúrásnak éreztem volna, mint ha semmilyent sem kaptam volna.
2013. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jajj, istenem. Tényleg? Az asztali gép és a tablet nem ugyanaz? :O Basszus, pedig azt hittem. :(


Azért tettem fel a kérdést, hogy ne gagyit vegyek olcsó pénzért, hanem jobb minőségűt a lehető legalacsonyabb áron. Nem tudom, mennyire kommunikálok jól (ezek szerint úgy tűnik, semennyire), de az volt a kérdés, hogy milyet ajánlotok. Légyszi, erre válaszoljatok, ha tudtok! :)

Az, hogy diák vagyok, valóban megnehezíti a helyzetet, de néha van időm dolgozni, ennyi egy évben belefér. Nagyon sokat melózok, mégsem vesz magának semmit... És bár asztali gépre nincs pénzem (meg nem is hagyná, hogy erre kuporgassak neki), egy tablet talán belefér. Sokat utazik, jól jönne neki, meg tényleg imád olvasni, csak nem mindig van ideje/energiája könyvtárba rohangálni.

2013. szept. 25. 06:53
 8/9 A kérdező kommentje:
*melózik
2013. szept. 25. 06:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem tablet, mert feleslegesen drága, egy E-book olvasóra va szüksége. Sokkal olcsóbb és arra találták ki, h olvassanak rajta. Speciális kijelzője van, nem terheli a szemet, jobb olvasni, mint a tablet, nem mellesleg olcsóbb is lényegesen és nehéz rosszat venni belőle.
2013. szept. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!