Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek melyiket válasszam...

Szerintetek melyiket válasszam? Főleg tapasztalóktól kérdezem?

Figyelt kérdés
Samsung N8000 Galaxy Note vagy Sony Xperia Tablet Z vagy Apple Ipad 4!!! Tapsztalatok és szerintetek melyik a jobb miért!

2013. szept. 23. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Szamsungot egyből kiejthetjük megbízhatósági problémák miatt. Marad az ipad és a Sanyi. Itt már akármelyik szóba jöhet, mert mind jó és csúcsminőségű. Attól függ, hogy pontosan mire használnád. A Sanyival jobb képeket tudsz gyártani, bővíthető a memóriája, víz és ütésálló, tudsz rajta torrentezni. Az Óma még megbízhatóbb, hangyányit jobb minőségű, gyorsabb illetve profibb appokat lehet rá találni és minden app működni fog az optimalizálás miatt. Nekem ipad 4 32 gb van, ezt most arról írom és nagyon jó, ajánlom. Ha az ipadot választod, hetente lesz egy király fizetős app amit levisznek ingyenesre és további hasonló leárazások is gyakoriak, pl így szereztem meg ingyen az asphalt 8-at. Mindenképp töltsd le az onlive desktop, notability és a puffin browser alkalmazásokat ios-ra ha azt választod.
2013. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Valószínű Ipad lesz, de nagyon nehezen tudok dönteni!!!
2013. szept. 24. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól fogsz járni az ipaddal.
2013. szept. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen iPad!

Én tartottam tőle,de pozitívan csalódtam! I.M.Á.D.O.M!!!

2013. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!