Xbox 360 Slim 250 Gb vagy PlayStation 3 Super Slim 500Gb?

Figyelt kérdés
Üdv. Konzol vásárlás előtt állok. Ez a 2 ami között nem tudok dönteni. Ki melyiket ajánlja?

2013. szept. 25. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az exkluzív játékokat, és aszerint dönts. Mindkét konzol jó, a játékokon van a lényeg, te miket játszanál.
2013. szept. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az XBOX kontrollere kényelmesebb, de valóban a játékok döntenek. Grafikában annyira kicsi a különbség, hogy azt nem veszed észre játék közben, játékok 95%-a megjelenik mindkettőre, a maradék 5% dönt, melyiket veszed. FullHD játék mindkettőre kevés van, szóval ez sem szempont.
2013. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt vedd meg amelyik barátoknak,ismerősöknek is van,hogy tudjatok együtt multizni.
2013. szept. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És ha nincsenek barátai? *forever alone*


2012 eleje közepéig xboxon jobban néztek ki a multiplatformos [tehát h kijött pc/ps3/xbox/wii stb...] játékok...mára már nincs nagy eltérés...


Ps3 exkluzívok viszont nagyon jók...sokkal több van rá mint xboxra [ami max 5 nagyobb exkluzívval rendelkezik..]


Ha flashleni akarod arra ps3 [ezen verizója] nem alkalmas...


Ps3on multi ingyen van.. boxon fizetsz érte [xboxosok sokan mondják h jobb a live de sztem 1 részt csak fan duma...]


Kontroller...háát nekem jobban bejön a ps3é de nézd meg döntsd el

2013. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem duma (a fan szó használata utal az irigységre,csalódottságra)mindkét konzollal rendelkezem és elhiheted hogy a Live mérföldekkel jobb elég ha a "chat" funkciót említem amit a PSN-en 6 év alatt nem tudtak normálisan megoldani.

Szerintem aki csak egy fajta konzollal rendelkezik abból lesz fanatikus,mivel nincs pénze a másikra ezért azt isteníti ami neki van.

Én azt mondom hogy mind két konzol kiváló szórakozást nyújt használójának.

Hozzáfűzném ha fontos a multi,co-op,és nem számít hogy pénzbe kerül (napi 30Ft) akkor az Xbox360-at javasolnám ha egyedül tolod a játékokat akkor a PS3.

2013. szept. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem xbox,de "ízlések és pofonok".

A ps-nek talán jobb a grafikája és több az exluzív játék.

Nekem mégis az xbox jön be.

Ti döntésetek sok sikert.

2014. nov. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!