Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy ilyennek tulajdonképpen...

Egy ilyennek tulajdonképpen mi a funkciója? Ennek segitségével tudom bgegfogni a netet ahol van?

Figyelt kérdés

Http://www.edigital.hu/WLAN_halozati_adapter/HAMA_54Mbps_WLAN_halozati_USB_adapter-p48738. html


ha van ilyen kis olyan jelecske a laptopmon amit be tudok kapcsolni (ilyen álló vmi szerűség, aminek a két oldalából ilyen sugarak jönnek) akkor ez azt jelenti hogy nekem nincs ilyenre szükségem? valaki segitsen, nem értek az elektronikához.


2009. nov. 6. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

ez a kék?

2009. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ilyen jel, akkor az azt jelenti, hogy a gépedben van wifi vevő és ahol wifi(wlan, vezetéknélküli internet) adó van, ott rá tudsz csatlakozni.

2009. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a második az ami nekem van. az elsőről tudtam hogy a bloototh :P de köszönöm mindkettőtöknek a választ, szóval akkor ez elég, nem kell olyan USB-s :) köszönöm:)
2009. nov. 6. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!