Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Apple termékeknél hogy...

Az Apple termékeknél hogy értik az emberek stabil?

Figyelt kérdés
Régebben megkérdeztem egy ismerősőmet hogy miért olyab drágák. És azt mondta azért mert stabilak ezt hogy érti?

2013. szept. 26. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:

nem fagy, nem lassul be, smooth, nincs rá vírus (ami kárt is tud okozni), nem lehet úgy teleszemetelni sem.


amúgy azért drágák mert dollár=euró átváltás van a kontinensen, erre még adódik 27% áfa és 6-8% kisker árrés.

2013. szept. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"amúgy azért drágák mert dollár=euró átváltás van a kontinensen, erre még adódik 27% áfa és 6-8% kisker árrés."


Ilyen alapon mindennek drágának kellene lenni, amit kínában gyártanak, mert ugyanúgy dollár-euró váltás van... Azért drága, mert az Apple egy komolynak tekintett márka, minőséget jelent, amit meg kell fizetni. Tény, hogy tényleg nagyon jó termékeik vannak, de szerintem messze nem érik meg az árukat.

2013. szept. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg más gyártó nem csinál jobbat, addig övék a piac felső szegmense. Olyanok veszik akiknek nem számít az ár, meg kis hülyegyerekek akik menőzni akarnak.

Én egyik csoportba se tartozom, figyelem a használt piacot és onnan szerzem be a régebbi modelleket. Természetesen én is szeretem a minőséget, csak a magas árakat nem.

2013. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mobil és asztali Apple operációs rendszerekre is vannak vírusok, férgek és trójaiak. Nem olyan gyakori, de találkoztam már vele. De jobb a helyzet, mint W-n vagy droidon.
2013. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!