Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol találok olyan tájékoztatás...

Hol találok olyan tájékoztatást a neten, ami teljesen alap szintről leírja az xbox360 tulajdonságait?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem értek hozzá, tehát, hogy mi az az RGH, honnan tudom meg, hogy bannolva vagyok liveról, milyen flash van rajta, tudok-e rajta liveozni, stb? googlen nem találtam ilyen oldalt.
2013. szept. 28. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. szept. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még annyi kérdésem lenne, hogy az én xboxomon olyan flash van, ami a fifa 2011 és hasonló "szintű" játékokat viszi. Hogy tudom RGH-sítani? Ha ez megtörtént, utána már nem kell hozzányúlni, futtatni fogja a legújabb játékokat?
2013. szept. 28. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!