Tudnátok nekem xbox 360 flashelésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz, 2010 december elején vettünk egy új xboxot, kinectel, tehát slimem van, és szeretném kiflasheltetni, vagy nem tudom hogy hívják. a lényeg, hogy szeretnék másolt játékokkal játszani. Tudtok-e olyan helyet ahol megcsinálják? És mennyiért? Mekkora a rizikó? És hallottam, hogy a letöltött játékok valami speciális módszerrel kell dvd-re írni, azt hogy kell? Úgy általánosan felvilágosítanátok ezzel kapcsolatban?

2013. szept. 28. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
L.t 3.0 flash kell a boxra.az egy firmwire frissites a meghajton.onnantol olvassa az uj masolt jatekokat.de vigyazz:ha regi jatekot iratsz az nem biztos hogy mukodni fog mert a regebbi jatekok l.t 2.0 flashre vannak irva.ara 7-8 ezer forint.jatek irasaval ne kuszkodj mert olyan iro kell ami gond nelkul megirja:pl pioneer dual layeres iro.inkabb irass 800 -1200 ert irnak jatekot (1lemezest) 2 lemezes ertelem szeruen duplaja.de legalabb mukodik.rgh rol ha hallottal felejtsd el.csak a baj van vele
2013. szept. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rghval semmi baj nincs.
2013. szept. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!