Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » S. O. S. segítséget kérnék...

S. O. S. segítséget kérnék plazma TV-vel kapcsolatban, tud esetleg valaki segíteni? Samsung plazma TV-re rádugtunk külső Winchestert, nem használtuk. A baj, hogy azóta nincs hang. Ill. , ha DVD-t játszunk le, van hangja, de a beltéri egységgel nincs.

Figyelt kérdés
S.O.S. segítséget kérek!
2013. szept. 29. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
19 sosezés helyett inkább leírhatnád, hogy mit mivel kötöttél össze.
2013. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

USB helyére a külső meghajtót...

Köszi,előre is a segítséget!

2013. szept. 29. 18:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen azt én is megértettem, de a DVD min megy a TV-be milyen más eszköz csatlakozik még a TV-re milyen bemeneten át? (RCA, kompizit, HDMI, scart stb?)

A beltéri mivel csatlakozik? A beltéri helyére annak csatlakozási módjával kötöttél már valamit? Úgy van hangja? A beltérit más TV-vel ki tudod próbálni?

2013. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Samsung Plazma Tv, USB csatlakozóba közvetlenül bedugtam a külső winchestert.

Semmimás helyére nem dugtam, semmi ilyesmi. Rádugtam a TV-re,nem működött,kihúztam és ennyi. Semmi más helyére nem került. A belréti egymség ped ahogyan mindig megy scart kábelről. Ennyi történt.

DVD lejátszás közben van hang, közvetlenül a TVből is és a házi mozin keresztül is. Egyébként meg nincsen.

2013. szept. 29. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor most próbáld ki, hogy a DVD-t scarton át dugod be a tv-be. Ezzel megnézzük, hogy onnan van-e hang. Ha van hang, akkor a beltéri döglött meg.

Amúgy valószínűleg zárlatot okozhatott benne, még az új tv-kben sem minden usb aljzatra dugható rá a külső HDD. Az USB aljzatok általában 500mA-t adnak le, egy HDD-nek pedig 2A is kellhet...

2013. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
S ha zárlatot okozott akkor azt hogy lehet helyrehozni? Amúgy teljesen laikus vagyok, de pontosan miben okozott zárlatot? Ok, ha a párom felébredt, megpróbálnánk, de csak egy scart bemenet van rajta.
2013. szept. 29. 18:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer a választ,megnéztük a párommal.Valószínűleg a beltéri a rossz.
2013. szept. 29. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!