Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Csaztok! (iPhone-on) telefonon...

Dávid Csuhai kérdése:

Csaztok! (iPhone-on) telefonon max hangerővel hallgattam zenét (király volt xd) és miután levettem furán éreztem magam picit fájt a fejem (1percig se xd) ilyenkor jobban vagy szarabbul hallok? és meddig?

Figyelt kérdés
Fülhalgató,zene,fejfájás,jobban hallok?xd

2013. szept. 29. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Iylyenkor "szarabbul" hallasz, és a halláskárosodást kockáztatod. Ha fáj tőle a fejed és furán érzed magad tőle, akkor meg főleg ne hallgass ilyen hangosan zenét! Volt egy hangmérnök barátom, akinek mániája volt full hangerőn hallgatni a zenét.. Aztán jól elcseszte a hallását, és ezzel együtt az állását is, mert rossz hallással nem sokat érsz a hangmérnöki szakmában.
2013. szept. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szarabbul, azt nem tudom meddig tart lehet hogy 1-2-3 hét, de ha több akkor jó lenne elmenni az orvoshoz, én is jártam így csak én Sony-val nekem olyan 4-5 napig tartott hogy halkabban halottam meg fájt a fülem.
2013. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj a beállításokba ott a Zenét válaszd ki és kapcsold be az EU hangerőhatárt. Akkor nem lesz (elvileg) halláskárosodásod. Én is így használom. Eleinte kicsit kényelmetlen de ídővel(kb 4 nap) meglehet szokni.
2013. szept. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!