Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy mikrofont csatlakoz...

Vettem egy mikrofont csatlakoztattam a géphez de nem vesz fel hangot. Hogy tudnám megcsinálnie? (többi lent)

Figyelt kérdés
próbáltam anyukám gépéhez is hozzákötni de azon se vett fel hangot.viszont a tesóm gépén és a fényképezőmön igen.valahogy telepíteni kell vagy mi?

2013. okt. 1. 19:11
 1/1 anonim válasza:

A mikrofonok olyan genyák, hogy maguktól nem vesznek fel hangot tehát program kell hozzá, pl. Audacity vagy aTubeCatcher.

Aztán ha USB-s akkor driver kell hozzá, ha nem akkor a hangkártyádon a bemeneti csatiba kell a mikrofont kötni, vagy ha tudja a hangkártya drivered akkor át kell állítani, hogy a csati bemenet legyen.

2013. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!