Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung smart tv HDMI probléma...

Samsung smart tv HDMI probléma? Többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy samsung smart tv-m amit 1 fél éve vásároltam (vagy még annyi se). Az a probléma hogy van 1 külön box a tv-hez amiről jön az adás. (T-Home-s box). És vettem rá külön HDMI kábelt és azzal kötöttem össze a tv-t és a boxomat, hogy optimizálja a képméretet. Eddig tökéletesen működött aztán egyszer csak "elszaródott" mert kinagyítja a képet és így nem látszik a kép egy része. Ez volt kb 1 hétig aztán magától helyreállt. Most megint ugyan ez a hiba van, de nem állt helyre már 1 hónapja ilyen. Ha viszont külső forrásra kapcsolok nem HDMI-re akkor normálisan bejön a kép ahogy kell. Már mindenféle képbeállítást néztem de nem működött sehogy sem. A kábeleket is ellenőriztem, másik helyre dugtam és úgy sem ment. Valaki valami ötlet mi lehet a baja a tv-nek?
2013. okt. 2. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A beltéri beállítások menüben a televízió beállításoknál képfelbontást 720 vagy 1080 ra állítsd.A televízió képarány beállításában pedig válaszd a 16:9 képarányt.

2013. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Beállítottam 720p-ra mert 1080-on volt de így is ugyanolyan a kép.
2013. okt. 2. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!