Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tabletet vegyem meg,...

Melyik tabletet vegyem meg, lg g pad 8.3, nexus 7 II, ipad mini?

Figyelt kérdés
a nagyobb kijelző jobb lenne, de ha a nexus a jobb akkor az lesz

2013. okt. 2. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
iPad mini!
2013. okt. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A mini semmiképpen sem! Nem vagyok ipad köpködő, ha nem a miniről lenne szó, akkor akár még támogatnám is az almát!

Nagy kérdés ez, én talán az LG G pad-ot választanám, de tény, hogy a nexus mégis csak a google referencia tablete... Jó kérdést tettél föl! Látnom, éreznem kéne mindkét tabletet egyszerre, így neked is csak ezt tudnám javasolni, hogy valamelyik boltban, szolgáltatónál próbáld ki ha lehet egymás után mindkettőt.

Avagy egy szakmai fórumban tedd fel a kérdésedet, ahol olyannak is van tapasztalata a G pad-al kapcsolatban, akinek mondhatni ez a téma a hobbija.

2013. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd a Nexus 7-et, főleg hogy a google referencia gépe+ ár-értékben is ez a legjobb.
2013. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nexus 7 II :) Nekem is ez van, 85 ért 2gb ram.. 1,5Ghz 4 magos proci :)
2013. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nexus 7 II
2013. nov. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
LG GPAD szerintem sokkal jobb!
2013. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egy honapja használok LG G Pad 8.3 at és teljesen meg vagyok elégedve vele én többször ki probáltam mind a nexus 7 (2013) at mind a mini t de mesze az LG a legjobb.valamenyire értek a tabletekhez és a telefonokhoz és én nyugot szivel vettem meg az LG t
2013. dec. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!