Ha egy flashelt Xbox360-ra letöltött iso játékot fel-patchelek akkor mindenképpen el fog indulni rajta?

Figyelt kérdés

Nem tudom milyen flash van rajta,használtam vettem,azt sem tudom melyik modell,csak annyit tudok,hogy 2007.09. gyártású

és a dashboard-ja;2.0.8955.0.Új játékokról lenne szó;(Legújabb 2013-as Tomb raider,Silent hill-Downpour,Alan Wake,Dirt3,Resident evil 5-6 stb...)ABGX 1.0.6 Patchelem a megfelelő beállításokkal és kiírom ahogy kell.El fog indulni vagy valamit csinálnom kell -e még?



2013. okt. 3. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínûleg lt.2.0 flashed van, a dash elég régi, én már 2.0.16303 -nál tartok és ez sem a legújabb. Dasht mindenképpen frissíteni kell. azzal.meg vigyázni kel mert könnyen kiszedheti a flasht egy rossz update. de nemhiném hogy mûködnének... Max Bf3, ac3, nfs:the run. ezek mennének még abx-el vissza patchelve. Egyébként ha vissza patchelted akkor mennek... De mivel amiket felsoroltál xgd3mas játékok, nem mennének csak lt. 3.0val vagy RGH-val..
2013. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia bevállaltam a dashboard frissítését,mert a nagyon szeretnék játszani az újabb játékokkal.2.0.13599.0-ás Dash-t tettem fel pendrive-ról.Bejött a képernyő leokéztam,újraindult,bejött a kinect 13599-es dash.Betettem az eddig elindult játékokat,és mentek rajta.(Pl: Sakte,Assassins's Creed 2)Azért ezt a dasht tettem fel mert az új Silent hill-nek ez kell.Gondolom felmenne a 2.0.16537.0 frissítés is mert a legutóbbi dash ami kiütötte a flashelést az a 2.0.8498.0 volt.Ezután már kontkrétan kakált rá a microsoft,hogy küszöböljön valamit is rajta
2013. okt. 4. 15:06
 3/3 anonim válasza:
a kérdésedre a válasz valószinűleg elindul ha jól patcheled és normális iróval kiirod (lite on ihas 124b vagy más csak b legyen)jah és nem biztos hogy elindul mivel már rég kijött az új flash egyszerűbb lenne egy szakemberhez vinni a gépet és ujraflasheltetni és az egyben le is frissiti a gépedet és mehetsz live-ra is .
2013. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!