Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik tabletet válasszam?...

Melyik tabletet válasszam? Asus Nexus 7, Samsung Galaxy Note 8. 0, Samsung Galaxy Note 10.1?

Figyelt kérdés
Tabletet szeretnék venni, Ti melyiket választanátok ezek közül? Nekem a kijelzőméret fontos, minél nagyobb annál jobb. Ezek hasonlóak tudásban, de nem tudom, hogy melyik a legjobb (ha a méretet nem nézzük)?

2013. okt. 4. 21:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Az új Nexus 7-re gondoltam, iPad mini is szóba jöhet, ezek közül melyik?
2013. okt. 4. 21:18
 2/5 anonim válasza:
35%
nekem overmax van
2013. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokat érek ezzel az infoval... -.-"
2013. okt. 4. 21:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
samsung galaxy note 10.1 szerintem ezek közül a legjobb,asus is nagyon jó de szerintem kicsi 8 inch alatti tabot ne vegyél!!!
2013. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már az utolsó válaszoló első szempontnak vette a kijelző méretét, s számodra is fontos, akkor maradjunk a kijelzőnél még egy kicsit. Samu a PLS kijelzőt erőlteti, fényerőben gyengébb a nexus 7 II-nél. 10.1 colon 1280×800 a felbontás, nexuson 7 colon 1920×1080, ami azért már túlzásnak is hangzik, de pl. az első gen. nexuson is 1280×800-as a felbontás, az meg már nagyon nem mindegy, hogy 7 colon ennyi vagy 10.1 colon. 7 colra ideális ez a felbontás, s ha valaki már tartott egyszer egy ilyet a kezében, annak garantáltan hiányérzete támad, egy ekkora felbontású 10 colosnál. A mali400mp4 nem mondható mára a legjobb GPU-nak, ha valaki hosszabb távra szeretne berendezkedni, akkor ezt a GPU-t már el kell kerülni. (Egyébként nekem teljes egészében ilyen hardverrel szerelt tabletem van, mint a note, teljesen megvagyok vele elégedve, ami a teljesítményt illeti, a különbség annyi, hogy ez 7 colos, a felbontás mégis akkora, mint a note-on).

Kérdező, a helyedben mindhármat megnézném a saját szememmel úgy döntenék, melyik kell. Ha a méretet nem nézzük, akkor egyértelműen a Nexus 7 II a legjobb. Attól függ mire használnád elsősorban, ha játék is fontos neked, s nem tervezed pár éven belül lecserélni, akkor nexus 7 II, ha elsősorban nem játékra kell avagy nem tervezel hosszútávra, akkor note 8 vagy note 10.1.

2013. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!