Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tényleg nincs olyan box vagy...

Tényleg nincs olyan box vagy médialejátszó, ami le tudja menteni a DVB-C, kábelen jövő digitális stream-et?

Figyelt kérdés

2013. okt. 5. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudom hol hallottad.

Én PC-vel szoktam felvételt készíteni.

2013. okt. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem az volt a kérdés lehet-e felvenni, hanem hogy a digitális streamot fel lehet-e venni. Szerintem nem lehet, sajnos ezek a készülékek direkt úgy vannak kialakítva, hogy szerzői jogvédelem miatt az eredeti streamot nem tudják felvenni. De biztos vannak trükkök.
2013. okt. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Olyanok vannak, amik DVB-T-ről pendrive-ra vagy SD-kártyára mentik a TS stream-et, de DVB-C-ről még nem hallottam.
2013. okt. 5. 08:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Vannak DVB-C set top boxok PVR funkcióval.A szolgáltatóddal mindenképp egyeztetned kell arról hogy "engedélyezi"-e a hálózata külső egység használatát.

A felvételeket viszont csak azon az egységen tudod visszanézni.

2013. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
...LINK: [link]
2013. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Aha! Köszi.


Jó, de ez csak ilyen jogi izé, hogy szólni kell, nem? Gondolom maguktól az életben nem jönnek rá.


És akkor a felvételeket elkódolja, hogy ne tudjam máshol megnézni, vagy az is csak olyan "ajánlás", hogy legyek szíves máshol nem nézegetni?

2013. okt. 5. 09:51
 7/10 A kérdező kommentje:

Mert itt az egyiknél írja is, hogy:


"A felvett műsor lejátszása PC-n PotPlayer program segítségével lehet"


[link]


De ahogy nézem, ez a PotPlayer egy tök hétköznapi lejátszó, úgyhogy nem látom akadályát, hogy simán megnézhessem másik lejátszóval is akár.

2013. okt. 5. 09:59
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem feltétlenül "jogi izé":).Előfordulhat,hogy a szolgáltató "csak" megjelenítésre alkalmas digitális jelet sugároz.Ezeket csak a televíziók PVR funkciójával lehet rögzíteni.(visszajátszani is,ugyanis egyedi rögzítőkódot használ a készülék)Más készülékkel mindig van valami hang/kép...stb hiba.

2013. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De ha egyedi rögzítőkód van, akkor dekóder kártya kell a tévébe/boxba, nem?

Nekem ilyesmim nincs, a Diginél vagyok, csak úgy jön az adás a kábelen.

2013. okt. 5. 12:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Boxom sincs, megy egyből a tévébe.
2013. okt. 5. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!