Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szobaantenna digitális átállás?

Szobaantenna digitális átállás?

Figyelt kérdés
Vetem egy lapos futurisztikus kinézetű , digitális vételre alkalmas antennát ,,.. De a régi "drótkarika+ kihúzó+:)" antenna amivel az analógot fogtam sokkal magasabb minőségi jelet mutat a vevőn minden csatornán . Akkor nem érdemes lecserélni,, azt hittem ez is változik. Lehet megérné még a három napban visszavinni , mert lehet nincsen rá szükségem..

2013. okt. 5. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Antenna függő a dolog, a különböző típusok más-más frekvencia tartományt vesznek jól/jobban.
2013. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha az új antennával nem lett jobb minőségű a vétel, én visszavinném. Lehet, hogy pénzt nem adnak vissza, de levásárolhatod az árát.
2013. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor marad a régi ,az új árát le lehet vásárolni :)

2013. okt. 5. 12:51
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

És a régi antennád digitális vételre alkalmas?

2013. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan jártam, de még decemberben. A régi Hama szobaantennával is működött ugyan, csakhogy a négy MTVA csatornán kívül más nem jött be. Csak a Multiplex A adót látta. Vettem a MediaMarktban ilyen kis erősítős antennát, amellyel már mind a 33 csatornát látja (TV2, RTLKlub, azza Mutiplex C-t is), de hosszas beállításra volt szükség (forgatás, set top boxon Automatikus, illetve Kézi keresés), mire tökéletes lett a vétel. NINCS kitéve, bent van a szekrény tetején. A digitális adás tetőantennára van bekalibrálva, a szobaantennával sokat kell kísérletezni, de megéri türelmesnek lenni.

[link]

2013. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valószínű alkalmas ,, mert 5 adót fog ,,mindegyik a régiek is ,sőt ebben a sorrend minőségileg , van egy Hamma erősítős , egy Tesco gagyi , meg az új Strong . Az TV2, Rtl párost egyik sem fogja de akkor valószínű nálam távolság függő . Gondoltam megkérdezem a szomszédot mert láttam a házán a "lepkét " hát átért kábelesre ,fél óráig hallgattam az ingyen telefon előnyét , pedig nekem is hasonló van otthon . De most olyan szép a kép még én is meglepődtem :) Lehet ki kell approbálnom még egy antennát, megpróbálom külsővel, de félek rengeteg antennám lesz :)
2013. okt. 5. 18:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm !
2013. okt. 5. 18:52
 8/10 A kérdező kommentje:
# 5 Akkor próbálkozom én is elszántan ...
2013. okt. 5. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:
5. vagyok. A set top boxon van olyan beállítás, hogy Kézi keresés, csatornák. Itt az 5-öt állítsd át 7-re és forgasd be az antennát, többször futtasd le az Automatikus keresést. Szeptember 12-ig délnyugatra volt jó, azóta északkeletről stabil a vétel. Ne add fel, mindenképpen az erősítős antennát (Strong) használd. Nekem Synaps a set top boxom, a kettő együtt (és az öt éves képcsöves tv, scart kábellel) most már kiváló lett.
2013. okt. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2013. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!