Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tabletemre tudtok mondani...

A tabletemre tudtok mondani olyan alkalmazást amit ha letöltök akkor arról az alkalmazásról tudok telepíteni mp3 számokat?

Figyelt kérdés
Androidos tabletem van és bocsi az értelmetlen megfogalmazásért.:(

2013. okt. 6. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint egy olyan alkalmazást akarsz, amivel mp3 számokat tudsz letölteni, de honnan? Ott van a google új google music szolgáltatása, ami ugyan fizetős, de az kb. olyan, amire te gondoltál. Egyébként meg letöltöd PC-n s felmásolod a tabletre, ennél jobb megoldás nem nagyon van, arra nem készít senki sem applikációt, hogy tudj lopni. Max. tabletre telepítesz torrent klienst, s torrentről töltesz mp3-mat, esetleg youtube webes felületén (szal nem az applikációval) megkeresel egy adott számot, majd itt: ***** bemásolod annak linkjét, aztán a downloadra kattintasz, s letölti neked mp3-ban.

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, hogy a youtube készül egy újítással, miszerint letölthetővé válnak majd a videók, könnyen lehet, hogy mp3 formátumban is, arról egyelőre nem találtam infót, hogy ez csak weben lesz majd elérhető vagy applikációval is, de gyak. eddig is lelehetett tölteni különböző eszközökkel, szóval egyedül androidon/ios-en lenne ennek értelme. Továbbá a Google play music alkalmazásra ha most fizetsz elő, akkor egészen baráti, havi 1600 forintért korlátlan letöltést biztosít, ami korrekt, ha azt nézzük, hogy 1, akár digitális album, akár CD ára 1500-5000 forint.
2013. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. okt. 8. 19:55
 4/5 tompapaha válasza:
Androidos telómon volt egy Tubex nevű progi. Azzal telóra tudtam youtuberól zenét leszedni videó vagy akár mp3 formátumban is. Keress rá neten a programra, hátha jó tablet-re is.
2013. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tompapaha válasza:
tessék itt egy link is: [link]
2013. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!