Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HELP! Hogyan kell a letöltött...

HELP! Hogyan kell a letöltött Ps3-mas játékokat át másolni PC-ről Ps3-ra?

Figyelt kérdés
Valaki magyarázza el pls mert nagyon nem értem! :)

2013. okt. 7. 21:21
 1/6 anonim válasza:

egy kiváló dvd-bluray író kell hozzá meg néhány nagy terjedelmű lemez... mivelhogy a játékok 99%a 8giga felett van így máshogy nem oldható meg... de én azt ajánlom h add el egy xbox-ért!


még mielőtt leharapnák a fejem, nekem nincs egyikse, only PC meg vagy egy 99-es SEGA-m eredeti Sonic the Hedgehog 1-2 -vel :D

2013. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minek írsz hülyeséget?

Nem olvassa a kiírt lemez a ps3....-_-

Nem értem minek írsz ha fingod sincs az egészről?

2013. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt már tudom, hogy kiírt lemezt nem olvassa. Egy FTP kapcsolatot kell létrehozni a PC és a Ps3 közöt.
2013. okt. 8. 06:09
 4/6 TaKy99 ***** válasza:

Ha tudod, akkor mi a kérdés?


[link]


Vagy ez így kevés? Több infó kell?

2013. okt. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És akkor enny? Csak simán át kell másolni?
2013. okt. 8. 17:07
 6/6 TaKy99 ***** válasza:

Igen ennyi.


De várj csak, a kérdéseidből ítélve meg kell kérdeznem:


CFW van egyáltalán a gépeden?


Ha a válasz nem, vagy hogy mi az a CFW, akkor egy kicsit olvasgass a témában: "Downgrade 3.55", "PS3 CFW telepítése"

2013. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!