Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a gond az Xbox 360-al, ha...

Mi a gond az Xbox 360-al, ha bekapcsolom és se kép se hang, csak 3x pirosan villog?

Figyelt kérdés
Ezzel a hibajelenséggel találkoztam a konzolomon. Tippek? Szerviz? Nem vagyok benne jártas, Budapesten sok helyen lehet szervizeltetni? Akinek volt már gondja, sacper kb. mekkora összegre lehet számítani?

2013. okt. 7. 21:38
 1/8 anonim válasza:
Tipikus ROD (Ring of Death) hiba, ilyenkor felszakadnak a gpu lábai a panelről. El lehet vinni újra BGA-ztatni. 20 ezer körül megcsinálják normálisan ha meglehet. Sajnos ezt a mai napig nem sikerült a microsoftnak ki küszöbölni. Valakinek évekig megy valakinek napokig. Amivel meg lehet előzni valamennyire , hogy nem rakod be polcok közé sem szőnyegre.
2013. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
RROD - Red Ring of Death. Javítható. Vidd szervízbe.
2013. okt. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#1.Hülyeség hogy az MS-nek nem sikerült mai napig kiküszöbölni ezt a hibát.

Ez a jelenség csak a 2008 előtti gépekre érvényes mivel azok CPU és GPU-i 90nm technológiával készültek.

A 2008.08 utáni Jasper-es gépekhez már csak 65nm technológiát használtak (nekem is ilyen van elmúlt 5éves és kifogástalanul működik).

A 2009 után gyártott "Slim" gépek már csak 45nm technológiát használnak ráadásul ha melegedne a gép egy hibaüzenet jön a képernyőre így elkerülhető a túlmelegedés.

Az RROD a xenon/zephyr és az opus/falcon alaplapos gépekre volt jellemző 2005-2007-ig.

2013. okt. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva ha javítható is kb. 1 után megint le fog halni.
2013. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kedves 3-ik. A 2-ik Slim gépem van ez az 5-ik xboxom. Volt 1 jasper alaplapos 2 falcon , abból az egyik falconos kapott 3 piros ledet és az ez előtti slimem is. Pedig a TV előtt van az asztalon teljesen nyitott helyen. És nézz utána , hogy a slim is hajlamos rá.
2013. okt. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem bandaháborút akartam kirobbantani emberek, csak segítséget kérni. Ahelyett, hogy egymást fikázzátok inkább segítsetek egymásnak!
2013. okt. 8. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Javíttasd meg nyugodtan, nem fog 1 hónap után tönkre menni, sõtt ha vigyázol rá még évekig birni fogja. Elmondom miért, mivel a 3 ledes hiba alapvetõen nem tulmelegedési hiba, az maximum az oka lehet, hanem kontakt hiba, felszakad a gpun vagy a cpun egy forrasztási pont. ezeket szakszervízekben profi gépekkel úgy oldják meg hogy te azt még évekig ne vidd vissza... az alábbi szervíz nagyon olcsó és nagyon megbízható, anno én rghra vittem a gépem, pontos precíz és megbízható szervíz + adnak ajándék hûtésmódosítást, amivel mégbiztosabb hogy nem kapsz még 1 3ledet... ja és nem 20 ezer :D annyiért kapsz már egy gépet is :D

www.xmedia360.hu

2013. okt. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5.A mai napig 10-12 órákat tolom a "Skyrim Legendary Edition"-al a Borderlands 2 co-op részével volt hogy 12-16 órát nyomtam egyfolytában stb... és még is bírja a gép azért nem értem miről beszélsz.

Mondjuk én évente takarítom a gépet + a tápot is.

A gépem nem warezos soha nem is piszkáltatnék bele.

2013. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!