Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az mitől lehet, hogy van egy...

Az mitől lehet, hogy van egy dvd sorozatunk, amit régebben még lejátszott a dvd lejátszónk? Más minden egyebet visz, ezt is vitte régen, több dvd-ről van szó, elég hosszű sorozat és egyiket sem akarja vinni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
most ,ha betesszük ki írja,hogy:NO DISC és ki kell vennünk. kb .1-2 éves a lejátszó

2013. okt. 9. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szar a dvd vagy elfáradt a lézer a lejátszóban.
2013. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
idáig lejátszotta,nem régi a lejátszó és nincs,szinte alíg van karcolás rajta
2013. okt. 9. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy puha ruhadarabra csepegtess alkohol tartalmú, zsíroldásra alkalmas trutyit(én körömlakk lemosóval szoktam), és a lemez közepétől kifelé, jó erősen rányomva töröld meg őket. Valamint márts bele egy fültisztítót a folyadékba, és töröld meg vele a lejátszó lézerét finoman.
2013. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik dvd lejátszóban is ( haver, szomszéd stb) és ha ott sem jó akkor a lemez minősége romlott meg(én már tapasztaltam)
2013. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!