Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudom legkönnyebben...

Hogyan tudom legkönnyebben öszekötni a számítógépet a tv-vel?

Figyelt kérdés

Tudom már rengeteg ilyen kérdés van,de az én kérdésemre még nem találtam választ sehol.A tv-men van RGB(zöld,kék,piros) bemenet,van külön RCA (fehér,sárga,piros) bemenet,S-Video bemenet. Sajnos a számítógépen nincs s-video,se semmi.


Arra lennék kiváncsi nagyon,hogy egy ilyen kábellel:


[link] (ha nem jó a link,töltök majd fel képet)


simán a monitor kábel helyére ha bedugom a VGA kábelt,a RGB RCA (zöld,kék,piros) kábeleket bedugom a gépbe,akkor minden rendben lesz,és a TV adni fogja a jelet ?



2013. okt. 10. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet kapni olyan kábelt, amit keresel. RGB-VGA átalakító. 1800.- huf 2m.-es.

2013. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez eddig jó, de még hangot is kell csinálnod hozzá, mert a belinkelt kábel csak a videójelet viszi.

A hanghoz kell egy ilyen, amit a TV-n piros-fehér RCA-ba dugsz. A gépbe meg a jacket.

[link]

2013. okt. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.) a tévémen nincs VGA bemenet

2.) azt tudom hogy nem lesz hang,arról már gondoskodtam


az lenne a kérdés,hogy az amit belinkeltem kábel,csak simán a monitor helyére kell bedugni,és a tv-re rákötöm,és készen is van ? :)

2013. okt. 10. 16:03
 4/8 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás szerintem egy VGA-TV konverter. Beépíted a PC és a monitor közé, aztán csak egy gombnyomással tudsz a monitorod és a TV között váltani!


[link]


[link]

2013. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen!

Az meg nem is érdekelt senkit, hogy van-e a TV-den VGA bemenet!

2013. okt. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezért írtam hogy legkönnyebben... és arra lennék kiváncsi,hogy a VGA-RGB RCA kábelt csak simán a monitor helyére dugjam be+a tv,be az RCA-t dugdossam össze,és menni fog ? (kevés pénzből szeretném megoldani)
2013. okt. 10. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az utolsó kommentedben írtad.
2013. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szóval akkor simán tudom használni a TV-t monitorként ?
2013. okt. 13. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!