Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3-at vagy xbox360-at vegyek?...

Ps3-at vagy xbox360-at vegyek? Olcsó kéne de sok játék elférjen a HDD-n, nem tudom eldönteni, hogy meik a jobb mind grafika, exkluzív játék és PSN vagy Xbox live gold pls help!

Figyelt kérdés
Ps3, xbox360

2013. okt. 10. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig az exkluzívok alapján kéne dönts. Tört konzolba tehetsz nagy HDD-t, aztán mehetnek rá a játékok. PSN ingyenes, XLive Gold fizetős. Grafikailag nincs nagy különbség. Talán annyi, hogy az X360 60 FPS-re képes, míg a PS3 csak 30-ra, de ki veszi észre? A filmek is 25-30-on vannak, és nincs rájuk panasz.
2013. okt. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem van mindkét konzol.

Az Xbox Live ugyan fizetős (napi 30Ft 1évre 9990Ft) kapsz érte havi 2db ingyen játékot, + a Live stabilabb, és normálisan működik a "chat" funkció,amit sajnos a PS3-nál 6 év alatt nem sikerült megoldani.

Az Xbox360-nál minden játékot fel tudsz telepíteni a HDD-re,a PS3-nál csak azokat amiket a PSN-ről töltesz le.

Amúgy mindkét konzol kiváló játék élményt biztosít tulajdonosa számára.

A PS3 Slim gépekbe a Sony gagyi BL meghajtót épített bele, épp most olvastam,hogy egy srácnak fél év alatt 2 ment tönkre.


"A Super Slimet senkinek nem ajánlom, hiszen nekem már kettő is volt belőle (mindkettő újonnan persze) és mind2 kuka... Először a hdd-re gyanakodtam, mint ahogy sokan mások, de kiderült, hogy a baj forrása maga a Blu-Ray olvasó, mert valami ritka szar gagyit tett bele a Sony. Hivatalos külföldi PS oldalon is rengetegen szidják (nem is ok nélkül), szóval az SS-t senkinek nem ajánlom, igaz valakinek zokszó nélkül teszi a dolgát, de ettől függetlenül én senkinek nem ajánlom..."

2013. okt. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szval 500 gb super slimet ne? Inkàbb 250 gb xbox 360+live?
2013. okt. 11. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:

2# szerintem ps3 terén csak te szívtad meg a géppel...

Én is szidom a superslimet mert rohadt ronda/pocsék elbaszták... De nem romlik el könnyen szal ez hülyeség..

Ami rossz ps3 az a fat modellek abból is főleg a 60gb...


Az hogy stabilabb a live hülyeség...Mind a 2 ugyan ugy megy... Az viszont igaz h liven jobb a chat...

Ps3 viszont genya hdd-ilag...mivel nem teheted a fel a játékokat hdd-re teljesen de néhány gamenál kell telepíteni 0-5-10gb-ot.... szal ha mégis ennél döntenél akkor 12gb kevés... tehát 500as kell...


Ha hack kell akkor ps3ból csak használtat vehetsz mert a supaslim nem töhető (csak drága módon ami nem éri meg)


Ha nem hack akkor ps3 nál van psn+ ami évi 10-15e +rakat game (olyan 6-8 normál game többi ilyen kisebb game) de sokan likeolják ezt...


Jah igen a game címek...

Hát ps3nal sokkal több exkluzív játéka van és nem is rosszak... még boxnál van kb 5-6... [persze normális játék]


Multiplatformok jobbak voltak boxon olyan 2012 közepéig... (+- egy két game mert volt hogy direkt b@@szták el ps3 ra)

Mára már egyforma (esetleg pici eltérés)

-------------------------------------------

Én annó azért döntöttem hogy ps3at veszek mert arra több volt a japán játék [mivel ugye sony jp]


Sok sikert a választáshoz

2013. okt. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyából ugyanolyan teljesítmények csak az irányításban és a címekben van különbség. A 360 kontrollere kényelmesebb mint a ps3-é.

Azonban a ps3-ba van blu-ray meg több exclusive cím mint a 360-ra.


Pl ami elviszi a 360-t/érdemes érte venni az a Halo, Gers of War meg a Forza.


Amiért érdemes ps3-at venni az a Uncharted, Killzone , God of War, Resistance, Heavy Rain, The Last of Us, Beyond Two Souls.


Viszont a 360 könnyeben törhető, míg a ps3-nál csak az 1-es és 2-es típusok azok és az is csak usb-röl müxik.

Tehát az új gépek törhetetlenek, minden játékot eredetibe kell megvenned.

Régi 1-es v 2-es-t már nem kapsz boltban, max használtan tudod megvenni.

A 360 viszont törhető és dvd-ről tud bootolni.


"sok játék elférjen a HDD-n"

360-ból ami a legnagyobb az a 250 gigás verzió.

Ps3-ból 500 GB, továbbá 1 TB-ig bővíthető.


A psn olykor laggol, a live-ért az az évi 12 E nem olyan vészes szerintem.


Nem tom menyire akarsz multizni de törtgéppel csak VPN-el tudsz. Az meg fizetős.

Ha ez érdekel írj privátot majd h elmondom mi az.


Na béke.

2013. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Xbox360Slim-ből a 320GB a legnagyobb de az bőven elég mert a játékok kb fele nagyságúak mint a PS32-om esetében.

Pl. PS3 esetében 100GB-os helyre ráfér 5 játék Xbox360-nál 11-12 játék.

2013. okt. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!