Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Várhatóan mennyire fog leesni...

Várhatóan mennyire fog leesni a jelen generációs konzolok ára a megjelenét követő néhány hónapon belül szerintetek?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még konzolom, nem is hiányzott, de az utóbbi időben egyre jobb exkluzív PS3-as játékok jönnek ki.

(Beyond two souls, Journey, Last of us)

Egyébként PS-re is lehet nem eredeti játékot telepíteni?

nCore-on szoktam látni, de azt hallottam, hogy azok hamar kifagynak.

Sajnos nem tudnék 15-20 ezreket kiadni egy-egy játékra.



2013. okt. 12. 00:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha flashletlteni akarod (hogy vigye a leszedett játékot) akkor nem sokat érint téged h mennyit fog esni...


Ps3ból csak 1000-2000 törhető ebből csak a 2000-reseket ajánlom mivel azok jobban bírják...

De azokat csak használtan kapod meg [40-50e között már cfw-vel vagy cfw nélkül megkapod] ez nem hiszem h esni fog valamit is max ha nagyon meg akar szabadulni a géptől...


"nCore-on szoktam látni, de azt hallottam, hogy azok hamar kifagynak. "

Nem tudom honnan hallottad de ez hülyeség

2013. okt. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!