Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Veszprémben milyen nagyobb...

Veszprémben milyen nagyobb elektronikai üzletek vannak? Laptop vásárlás elött állok. Melyikben érdemes venni? Ingyen hitel hol van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 13:08
 1/3 anonim válasza:
a veszprémi 7nap szerkesztőség mögött az almádi úton bemész a lejtős feljárón és hátul... olcsó és jó mert nagykereskedés
2009. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem köszi szépen. náluk lehet részletre is venni?

és nagy a választék? az üzletnek nincs pontos neve?

2009. nov. 10. 20:44
 3/3 anonim válasza:

Akarsz ingyen laptopot? Hidd el nem átverés!


Van egy oldal, ott kell regisztrálni, amivel TE támogatod az oldalt és ezért kapsz ajándékot, amit postán küld el.


Én is regisztráltam!

Leírom hogy kell:Te is regisztrálj mindenképpen, NAGYON

MEGÉRI!

ERRE KLIKKELJ! EZ FONTOS!


[link]


Ahhoz, hogy regisztrálj a következőket kell tenned:


Először is kattints a „SIGN UP!” feliratra, majd töltds ki az adatokat!



Pick Username: Válassz felhasználónevet


Password: Válassz jelszót


Confirm password: A jelszó újra


First Name: Keresztnév


Last Name: Családnév


Street Address: Lakhely (egy tipp; erre a címre küldik ki majd)


City, State, ZIP: Város, Megye, Írányítószám


Country: Ország( válasszd ki a „Hungary”-t)


Phone: Telefonszám


Email: e-mail cím(érvényesnek kell lennie!)


Confim Email: e-mail címed újra


I agree with terms and services: pipa be majd kattints a „Next” feliratra.



Ezek után kapni fogsz az e-mail címedre egy levelet, ami aktiválhatod a fiókodat. Fontos, hogy 24 órán belül aktiváld különben törlik a címedet és újra kell próbálkoznod. A "Login" feliratnál tudsz bejelentkezni!


Az igazat megvallva nekem nagyon bejön a dolog! A Sony laptop 195 kredit a Apple macbook pedig 295. Alám még senki nem regisztrált be, de már így is van 9 kreditem! Ez úgy lehetséges, mert naponta kapok levelet és az ér 1 kreditet!


Ha bejelentkeztél akkor a "Main" feliratra kattintva látod egyből a linket, ami terjesztésével tudsz te is kreditet szerezni!

2009. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!