Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elment a wifi a laptopról....

Elment a wifi a laptopról. Hogyan tudnám visszatenni rá?

Figyelt kérdés

Toshniba laptopom van, windows 8-as operációs rendszerrel. A wifi eltűnt róla, így csak internetkábellel tudom használni. Viszont, ha ezt kihúzom, akkor azt írja, hogy Nincs kapcsolat - nem állnak rendelkezésre kapcsolatok. Megpróbáltam mindent, amit úgy gondoltam, hogy esetleg sikerülhet. A wifi jel be van kapcsolva. a wifit, internetet is megpróbáltam, kihúztam.. semmi.

Egyszer már volt ilyen probléma, akkor az egész laptopot visszaállították alap helyzetbe. Ezt is meg akartam próbálni, de nekem csak 1-2 nappal ezelőttig engedte visszaállítani.


2013. okt. 13. 07:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!