Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen szolgáltatót válasszak...

Milyen szolgáltatót válasszak felvételhez?

Figyelt kérdés
Most vettem egy Samsung Smart TV-t (ue40f6500) és vagy a t-home-nál vagy a diginél szeretnék leszerződni, de nem tudom milyen szolgáltatást válasszak ahoz hogy azt fel is tudjam venni a TV-vel

2013. okt. 13. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Digi.olcsóbb. mi 5700ftot fizetünk 80csatornáért,meg netért. plusz tel. tnél uez 15ezer.plusz a rögzités diginél ingyenes,mig a tnél fizetned kell ha akarod.
2013. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, de a kérdésre nem kaptam választ...
2013. okt. 13. 20:53
 3/7 A kérdező kommentje:
digi-n belül vagy t-home-on belül mit kell rendelni... Műholdas vagy kábel, stb. Erre gondolok
2013. okt. 13. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mi van nálad kiépitve.Pl a Diginél a Lan(műholdas) csak a panelban van kiépitve. Anyumnál csak a sima van. De azzal is ingyen rögzithetsz. Tnél mint irtam ezért pluszban fizz etni kell.
2013. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Látom még mindig nem érted a kérdésem... Nekem nem felvétel funkció kell amit a szolgáltató ad, hanem azt a funkciót ami a TV KÉSZÜLÉKBEN alapból van, azt milyen TV szolgáltató melyik szolgáltatásánál tudom elérni? (pl. T-home-nál az IP vagy a SAT vagy a kábel) - Az hogy mondjuk az IPTV-nél van +1000Ft-ért felvétel funkció az nem érdekel mert én a TV-mmel akarok felvenni!
2013. okt. 18. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak olyan szolgáltatással tudod használni a rögzítés funkciót a tv-den,amelyik közvetlen digitális jeleket továbbít.Kábelen ez ha jól tudom) a DigiV Digi plusz szolgáltatása,illetve antennás vételen a MindigTV szolgáltatása.A lényeg,hogy a csatornák hangolása után, a tv elektronikus műsorújságjában(EPG)a hengolt csatornák megjelennek.Ebből az EPG-ből tudod beállítani a rögzítendő műsorokat általában 1 héttel előre időtartamban.A rögzítéshez szükséges a tv-hez csatlakoztatnod egy külső merevlemezt.(nem pendrájvot!)Erre a külső egységre rögzíti az adást speciális formátumban,és innen nézhető vissza.Természetesen minél nagyobb a csatlakoztatott tárhely,annál több felvételi lehetőséged lesz.

2013. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. okt. 19. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!