Hogyan tudom samsung f5000 led tv-t szamitogephez csatlakoztatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

segitseget vagy tanacsot szeretnek kerni, egy samsung f5000-est szeretnek monitornak hasznalni es osszekotottem a szamitogepemmel hdmi kabellel de a tv azt irja nincs jel, ezutan olvastam hogy a bemenet cimkejet meg kell valtoztatni pc-re , ezt meg is tettem de tovabbra sincs jel, ezutan egy angol oldalon talaltam, hogy nem mindem esetben kompatibilis a szamitogeppel ha hdmi kabelt hasznalok es vagy masik fajta kabelre vagy atalakitora van szuksegem de nem irta milyenre gondolom hdmi-dvi vagy kompozit atalakito de nem talalok semmit errol. esetleg van valakinek otlete vagy tapasztalata ezzel kapcsolatban?


2013. okt. 13. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Van viszont rajta "Komponens Bemenet (Y/Pb/Pr)".

Egy ilyen kábellel viszont menni kellene neki:

[link]

Természetesen a TV-n a bemenetet át kell kapcsolni "komponens"-re!

Igaz, a hangot külön kellene megoldanod.

2013. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!