Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Létezik olyan átalakító, vagy...

Létezik olyan átalakító, vagy elosztó amivel asztali DVD-t lehet számítógépmonitorra kötni?

Figyelt kérdés
A DVD-n euroscart van,vagy euroAV,kinek hogy tetszik,az LCD monitoron pedig a nemtudom nevezetű,trapézformájú,két csavarral rögzíthető.Az egésznek a lényege hogy a számítógép baromi sokat fogyaszt (200watt),csakazért mert filmet szeretnék nézni.

2013. okt. 13. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

És nincs tvd?!


Amúgy:

[link]

2013. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olcsóbban: [link]
2013. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2.

Olvasd el a véleményeket a linkel cuccod alatt!


Ehhez aktív átalakító kell, mert analóg jelet alakít át digitálissá. Azt se értem, hogy azt a kábelt minek árulják, mikor alig tudja vki használni.


Mondjuk, a 10ezres átalakítóval se tud sok mindent kezdeni a kérdező a 720x576os pal felbontással a pl. hd 1920x1080as monitoron, de jóvan - biztos tudja, hogy mit csinál...

2013. okt. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg, elnéztem kösz hogy szóltál. Ha bármire kéne ilyen akkor tudom mit vegyek.
2013. okt. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!